Programy classbuildingu pořádáme ve střediscích vhodných pro žákovské a studentské kolektivy. Příjemné prostředí se zajímavým přírodním okolím umožňuje hladký průběh programů v plném rozsahu.

Programy teambuildingu realizujeme v místech určených zadavatelem.

Kam jezdíme

Rekreační středisko Maxov

Rekreační středisko leží na úpatí překrásných Lužických hor poblíž známého rekreačního letoviska Sloup v Čechách. Svým umístěním v krásné a čisté přírodě zaručuje ideální podmínky pro akce dětí a mládeže. Středisko nabízí 2-3 lůžkové pokoje, společenskou místnost s krbem, prostory pro cvičení, venkovní bazén. Vyhlášená je domácí kuchyně, snídaně formou švédských stolů, domácí zákusek po obědě a teplé večeře se zeleninovými saláty.

[horizontal line]

Kam jezdíme

Rekreační středisko STAP ve Sloupu v Čechách

Rekreační středisko leží přímo pod romantickým skalním hradem v letovisku Sloup v Čechách. Poskytuje mnoho možností pro aktivní odpočinek a zábavu. V blízkém okolí se nachází jedinečné skalní útvary a rozsáhlé lesy. Zcela výjmečné je skalní město vytvořené z pískovcových skal.Středisko nabízí 1-2-3 lůžkové pokoje, společenskou místnost s televizí, bar, sál pro cvičení. Vyhlášená je domácí kuchyně, snídaně formou švédských stolů, domácí zákusek po obědě a teplé večeře se zeleninovými saláty.

[horizontal line]

Kam jezdíme

Rekreační středisko Štědronín

Rekreační stedisko se nachází  poblíž Orlické přehrady a hradu Zvíkov, na rozlehlém poloostrově, který obklopuje klidná hladina řeky Otavy a rozsáhlé lesy. Ubytování je v budově i v chatičkách s možností přitápění. Součástí areálu je velký venkovní bazén s vyhříváním, hřiště.

[horizontal line]

Kam jezdíme

Rekreační středisko Hrachov

Středisko se nachází asi 60 km jižně od Prahy, v romantickém lesním údolí potoka Brzina, v sousedství vesnice Hrachov. Ubytování je možné v hlavní budově s centrálním vytápěním ve 4-lůžkových pokojích, sociální zařízení na chodbách. Součástí areálu je i prostor pro malou kopanou, hřiště na odbíjenou, stolní tenis a venkovní bazén.